MEYVELER

TAZE MEYVELER daima doğrudan bahçesinden müşteriye ulaştırılmaktadır.

KURUTULMUŞ veya DONDURULMUŞ MEYVELER firmanın seçkin üreticilerle yaptığı en iyi tedarik zinciri antlaşması çerçevesinde müşterilerine sunduğu ürünlerden ibarettir.

MAJOR FOODSTUFF'IN TEMEL ÜRÜNÜ OLAN KURU KAYISI

Major Foodstuff'un uluslararası alanda satışa odaklanan en popüler ürünü Kurutulmuş Kayısı'dır. Ürün pazara ekseri KING APRICOT markası ile sunulmaktadır.

KING APRICOT, Malatya'daki en ünlü kuru kayısı üreticilerinden biridir. Öte yandan, uluslararası deniz limanı sayesinde Mersin şehrinin konumu, küresel ticaret faaliyetleri için çok stratejik bir önem taşımaktadır ve KingApricot bu konuda farkındalık sahibidir. BU vesileyle, Mersin'de, Major Denizcilik Ltd. şirketinin Dış Ticaret birimi Major Foodstuff adıyla yapılandırılarak, kuru kayısı ihracaatında fabrikanın ticaret hacminin arttırılması amaçlanmış olup; Mersin liman kentindeki fabrikanın yetkili yasal satış-pazarlama ofisi olarak hareket etmeye başlamıştır. KING APRICOT markasıyla üretilen kurutulmuş kayısı, Avrupa ülkelerine düzenli haftalık bazda Mersin limanı üzerinden ihraç edilmektedir.


MAJOR DENİZCİLİK VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ, mersin ofisinden MALATYA KING APRICOT FABRİKASI'nın dış ticaret hedeflerini destekleyici faaliyetlerde bulunmak üzere fabrika ürünlerinin yurtdışı satış ve pazarlama yetkilisi olarak hizmet sunmaktadır.

MAJOR FOODSTUFF, ürünleri doğrudan ana kaynağından sağlayan en iyi tedarikçilerden biri olmaya çalışmaktadır. Firmanın yegane amacı, tüm müşterileriyle azami memnuniyet seviyesinde başarıya ulaşmaktadır.

Aşağıdaki video üzerine tıklayarak sunumu geniş ekranda izleyebilirsiniz. Ayrıca, dilerseniz sunumu bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.